Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
infa napisał:
Ja pier***e co za rebus S@uber, nie cierpię jak się nudzisz, kiedy ja jestem zajęta. Nie wiem o co Ci chodzi z tym Turkishem!! Nie czyń ze mnie królika doświadczalnego i z innych też! PROSZĘ!! Napisz coś wprost, logicznie, zadaj konkret. Socjologia i psychologia społeczna to naprawdę ciekawe dziedziny, można o tym naprawdę podyskutować, może się czegoś ciekawego dowiem z twoich rzetelnych badań, ale nie chcę być celem tych badań, ok???
Jak to nie wiesz? To Ci tu w skrócie dialog niezgody a raczej niezrozumienia przypomnę - T - niezliczona ilość paradoksów. Jeśli ktoś niema tematu na pracę dyplomową z psychologii społecznej to to forum jest genialnym pomysłem. J - wcale nie mówię, że nie T - ale co że nie - pełnym zdaniem proszę. No i pojechali, a dziś Turkishowi nerwy wysiadły i popłynął ...
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 22:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co się cieszysz, nerwy mu wysiadły bo irytujesz ludzi tymi pseudozagadkami. Się nie dziw że trzymam Ciebie na odległość kija jak się tak zachowujesz. Gorączki można dostać od tych tekstów!!!! Może po prostu nie nadajesz się na internetowego towarzysza rozmów, może nie próbuj przez internet?? Nie da sie tego czytać, czytam 3 razy Twoje posty i widzę CHAOS. I tylko Ty wiesz co masz na myśli. Moja cierpliwość tez się skończy ale w ten sposób że przestanę Tobie odpowiadać. Może lepiej pisz te swoje anegdotki z życia, albo felietony, może w tym kierunku idź, boś stary człowiek, doświadczeniem życia się podziel z młodzieżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sauber czy możesz łaskawie zamknąć dziób mam juz dosyć tych twoich gierek i durnowatych nic niewnoszących postów .Daj już spokój z Turkishem bo cokolwiek napiszesz to i tak przy nim wypadasz blado i mało błyskotliwie , nie ośmieszaj się już i nie rób z siebie pajaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻyLeTa napisał:
[s]Sauber czy możesz łaskawie zamknąć dziób mam juz dosyć tych twoich gierek i durnowatych nic niewnoszących postów .Daj już spokój z Turkishem bo cokolwiek napiszesz to i tak przy nim wypadasz blado i mało błyskotliwie , nie ośmieszaj się już i nie rób z siebie pajaca.[/s]
Ale jakie to ma znaczenie ? I nie przypominam sobie byśmy razem w piaskownicy się bawili !
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak krew w piach z Tobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
I co się cieszysz, nerwy mu wysiadły bo irytujesz ludzi tymi pseudozagadkami. Się nie dziw że trzymam Ciebie na odległość kija jak się tak zachowujesz. Gorączki można dostać od tych tekstów!!!! Może po prostu nie nadajesz się na internetowego towarzysza rozmów, może nie próbuj przez internet?? Nie da sie tego czytać, czytam 3 razy Twoje posty i widzę CHAOS. I tylko Ty wiesz co masz na myśli. Moja cierpliwość tez się skończy ale w ten sposób że przestanę Tobie odpowiadać. Może lepiej pisz te swoje anegdotki z życia, albo felietony, może w tym kierunku idź, boś stary człowiek, doświadczeniem życia się podziel z młodzieżą [/quote] Nieuważnie czytasz i stąd masz zakłócony odbiór rzeczywistości, nie pędź tak Info! [quote name='infa' timestamp='1317761235' post='543977'] Jak krew w piach z Tobą!
Raczej jak już to z Tobą
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 22:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwidoczniej jestem za tępa by z Tobą konwersować. Znajdź sobie innego "ucznia", ja się wypisuję z tych zajęć. PA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
Najwidoczniej jestem za tępa by z Tobą konwersować. Znajdź sobie innego "ucznia", ja się wypisuję z tych zajęć. PA
wcale nie mówię, że nie Ty się Info nie wypiszesz, nie ma takiej opcji, miłego dnia w samym środku tygodnia
Ostatnio edytowany 5 października 2011 r. o 08:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do dalszego kontynuowania dyskusji tu, bo każdy nowy wątek będzie usuwany.
Ostatnio edytowany 5 października 2011 r. o 11:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj też proszę nie przesadzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jotem napisał:
Tutaj też proszę nie przesadzać
Ok. przyjąłem do wiadomości, ale czy zechcą ludzie przybyć i pod nickiem pisać, kiedy tak na dziko łatwiej jakby ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na dziko pojawia się: - Pełno wulgaryzmów - linków do nieodpowiednich treści - wzajemne oskarżenia, pomówienia Daliśmy Wam kilkukrotnie szansę, przyglądając się cały czas. Nie potrafiliście jej wykorzystać, więc dyskusja w tym temacie jest ograniczona do osób zarejestrowanych. Jeżeli chcecie rozmawiać, pokażcie, że potraficie robić to w sposób cywilizowany, a ograniczenia zostaną zdjęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jotem napisał:
Ale na dziko pojawia się: - Pełno wulgaryzmów - linków do nieodpowiednich treści - wzajemne oskarżenia, pomówienia Daliśmy Wam kilkukrotnie szansę, przyglądając się cały czas. Nie potrafiliście jej wykorzystać, więc dyskusja w tym temacie jest ograniczona do osób zarejestrowanych. Jeżeli chcecie rozmawiać, pokażcie, że potraficie robić to w sposób cywilizowany, a ograniczenia zostaną zdjęte.
Jak dla mnie, choć jestem za zdobyczami demokracji jest bardzo dziwne, dlaczego niezalogowanym pozwala się na takie nieokrzesane swawole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Witaj Hvid miło, pokazuj się częściej
Dzieki. Teraz akurat trwa festiwal teatrow dla dzieci, wiec korzystamy. Jezeli ktos w pazdzierniku zahaczy o Warszawe i ma dziecko, polecam. Super przedstawienia grup teatralnych z roznych stron swiata, plus fachowe wprowadzenie maluchow w ten magiczny swiat. Bajka jednym slowem. A zreszta, nie trzeba miec dziecka. Te przedstawienia sa naprawde sensowne, maja ponadczasowy przekaz i sa zroznicowane, kazdy znajdzie cos dla siebie. Samemu mozna sie tez wybrac. Milego wieczoru i pozdrawiam. Jeszcze dopisek - jotem, o to chodzi? Przy herbatce i ciasteczkach mamy sobie opowiadac o wydarzeniach kulturalnych itd, itp? To sie czasem szybko nudzi
Ostatnio edytowany 5 października 2011 r. o 18:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Dzieki. Teraz akurat trwa festiwal teatrow dla dzieci, wiec korzystamy. Jezeli ktos w pazdzierniku zahaczy o Warszawe i ma dziecko, polecam. Super przedstawienia grup teatralnych z roznych stron swiata, plus fachowe wprowadzenie maluchow w ten magiczny swiat. Bajka jednym slowem. A zreszta, nie trzeba miec dziecka. Te przedstawienia sa naprawde sensowne, maja ponadczasowy przekaz i sa zroznicowane, kazdy znajdzie cos dla siebie. Samemu mozna sie tez wybrac. Milego wieczoru i pozdrawiam.
Dobra informacja, ale może na YT się uda coś złapać ? Witaj miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Dobra informacja, ale może na YT się uda coś złapać ? Witaj miło
Witaj. Tego nie wiem. Tutaj jest troche info: http://www.teatrlalka.waw.pl/p_korczak2011.php Z jednej strony daja coraz wiecej chlamu, na przyklad w tv, z drugiej coraz wiecej roznej masci festiwali - do wyboru, do koloru. Ten imienia Korczaka, niesamowitego czlowieka. Dzien przed wywozem do Treblinki ten sie zastanawia, czym zajmowal sie przed wojna Niemiec, ktorego widzi z okna sierocinca (z pamietnikow Korczaka). Kiedy znow bede maly... I jeszcze kilka slow do jotema oraz administracji forum. Widze, ze to forum i portal tez maja misje . Chor Alexandrova na tapecie. Innych wydarzen kulturalnych oprocz tego nie ma? No i Pawel Spiewak nowym dyrektorem Instytutu Zydowskiego, potocznie zwanego ZIH. Dobrze mi znane miejsce, moze Spiewak skupi sie na czyms konstruktywnym, a nie szukaniu antysemitow. Bo mnie, szczerze mowiac, jojcenie Michnika i jemu podobnych juz po prostu rozsmiesza. Nawet palcem nie kiwneli, zeby cokolwiek zmienic, do marudzenia pierwsi. Potem dziwicie sie ludziom, ze chca sobie porozmawiac tak, jak to bylo w zamknietych watkach. A Wy co robicie? Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany 5 października 2011 r. o 19:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Witaj. Tego nie wiem. Tutaj jest troche info: http://www.teatrlalka.waw.pl/p_korczak2011.php Z jednej strony daja coraz wiecej chlamu, na przyklad w tv, z drugiej coraz wiecej roznej masci festiwali - do wyboru, do koloru. Ten imienia Korczaka, niesamowitego czlowieka. Dzien przed wywozem do Treblinki ten sie zastanawia, czym zajmowal sie przed wojna Niemiec, ktorego widzi z okna sierocinca (z pamietnikow Korczaka). Kiedy znow bede maly... I jeszcze kilka slow do jotema oraz administracji forum. Widze, ze to forum i portal tez maja misje . Chor Alexandrova na tapecie. Innych wydarzen kulturalnych oprocz tego nie ma? No i Pawel Spiewak nowym dyrektorem Instytutu Zydowskiego, potocznie zwanego ZIH. Dobrze mi znane miejsce, moze Spiewak skupi sie na czyms konstruktywnym, a nie szukaniu antysemitow. Bo mnie, szczerze mowiac, jojcenie Michnika i jemu podobnych juz po prostu rozsmiesza. Nawet palcem nie kiwneli, zeby cokolwiek zmienic, do marudzenia pierwsi. Potem dziwicie sie ludziom, ze chca sobie porozmawiac tak, jak to bylo w zamknietych watkach. A Wy co robicie? Pozdrawiam.
Henryk Goldszmit to duża postać, nawet znalazłem coś historycznego na YT [media]http://www.youtube.com/watch?v=-hKj7sTsqZU[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, juma, tak. Warto odwiedzic sierociniec w Warszawie przy ulicy Jaktorowskiej, tak zwany Dom Sierot Korczaka. Do dzisiaj on tam jest jakby obecny, to znaczy sie duchem I wiesz, przez tyle lat nie mial pomnika w Warszawie, byl jeden skromny na cmentarzu przy ulicy Okopowej, ogromnym wysilkiem uzbieral na niego pieniadze pan Boleslaw Szenicer, byly dyrektor cmentarza. Oczywiscie jest jeszcze popiersie Korczaka oraz Stefanii Wilczynskiej, wspolpracownicy Korczaka, przed budynkiem sierocinca. Ale przez lata pies z kulawa noga nie zainteresowal sie zabytkami. Dlatego ja mam w nosie gorzkie zale pana Michnika i jemu podobnych. Oni sa glownie zajeci szukaniem antysemitow i misjonarstwem, ale pracuja inni. Ksiazki Korczaka, one tez pozostaly oprocz sierocinca. Jak kochac dziecko, albo Kiedy znow bede maly. Krol Macius Pierwszy. To caly Korczak. Nic wiecej na ten temat. Hu, ale sie rozpisalam, zupelnie jak nie ja. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Oj, juma, tak. Warto odwiedzic sierociniec w Warszawie przy ulicy Jaktorowskiej, tak zwany Dom Sierot Korczaka. Do dzisiaj on tam jest jakby obecny, to znaczy sie duchem I wiesz, przez tyle lat nie mial pomnika w Warszawie, byl jeden skromny na cmentarzu przy ulicy Okopowej, ogromnym wysilkiem uzbieral na niego pieniadze pan Boleslaw Szenicer, byly dyrektor cmentarza. Oczywiscie jest jeszcze popiersie Korczaka oraz Stefanii Wilczynskiej, wspolpracownicy Korczaka, przed budynkiem sierocinca. Ale przez lata pies z kulawa noga nie zainteresowal sie zabytkami. Dlatego ja mam w nosie gorzkie zale pana Michnika i jemu podobnych. Oni sa glownie zajeci szukaniem antysemitow i misjonarstwem, ale pracuja inni. Ksiazki Korczaka, one tez pozostaly oprocz sierocinca. Jak kochac dziecko, albo Kiedy znow bede maly. Krol Macius Pierwszy. To caly Korczak. Nic wiecej na ten temat. Hu, ale sie rozpisalam, zupelnie jak nie ja. Pozdrawiam
I bardzo dobrze, tylko dziś żyjemy jakby trochę winnych czasach, z pewnych względów w lepszym świcie bez wojen, przemocy, faszyzmu i komunizmu, ale i tak nadal jest problem z poszanowaniem godności ludzkiej i ta widoczna bieda wokół też czasem dobija. Ta świadomość, że niektórzy w różny sposób zdobywają fortuny, czasem nie do końca uczciwy, żyją ponad stan, a bardzo wiele dzieci z głodu płacze po nocach nie dając sąsiadom spać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
I bardzo dobrze, tylko dziś żyjemy jakby trochę winnych czasach, z pewnych względów w lepszym świcie bez wojen, przemocy, faszyzmu i komunizmu, ale i tak nadal jest problem z poszanowaniem godności ludzkiej i ta widoczna bieda wokół też czasem dobija. Ta świadomość, że niektórzy w różny sposób zdobywają fortuny, czasem nie do końca uczciwy, żyją ponad stan, a bardzo wiele dzieci z głodu płacze po nocach nie dając sąsiadom spać ...
Ja wiem, ze w innych czasach, bo czulam sie tak, jakbym inny wymiar odkrywala. Niby ta sama Warszawa, a jakby zupelnie inna. Co do drugiego. Chcialoby sie pomoc wielu osobom, ale jezeli nie jest sie milionerem mozna to robic w bardzo ograniczony sposob. Moze kiedys bedziemy jak ta piramida w Astanie (Kazachstan). Kto wie Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...